Bendraukime SKYPE

Idealūs pusryčiai

Rytais vos išverčiate save iš lovos, tada labai skubate ir jums niekam neužtenka laiko? Geriausiu atveju puodelis kavos išgeriamas bėgant, o cigaretė surūkoma jau pakeliui? Iki pietų jūs herojiškai kovojate su alkio jausmu arba užkandžiaujate, kas jums krito į akį ar papuolė po ranka. Atsiranda mieguistumo ir nuovargio jausmas?

Visa problema – pusryčių nebuvimas!

Pasirodo, būtent pusryčiai turi atlikti tokias svarbias funkcijas kaip:

  • Suteikti energijos, kurią organizmas išeikvojo per pastarąją parą.
  • Suteikti organizmui visas kuriamąsias medžiagas, kurias jis išnaudojo per naktį.
  • Tuo pat metu nepadidinti cukraus lygio kraujyje, tam, kad nepradėtų išsiskirti insulinas.

Jūsų organizmas negaus maistingųjų medžiagų, jeigu pusryčiai sudaryti iš paprastų angliavandenių ( kava su cukrumi, košė), kurie, patekdami į kraują, tučtuojau pavirsta cukrumi. Pakeldami cukraus kiekį kraujyje, jūs verčiate kasą intensyviai gaminti insuliną. Insulinas šalina cukrų iš kraujo ir paverčia jį riebalais. Tuo metu cukraus lygis kraujyje krenta, dažniausiai žemiau to lygio, kuris buvo, kai jūs atsibudote rytą. Atsiranda alkio ir silpnumo jausmas. Jums vėl norisi paprastų angliavandenių (šokolado, kavos su cukrumi, sumuštinių, saldumynų, sausainių, bandelių, saldaus gazuoto gėrimo ir t. t.), kurie vėl kelia cukraus lygį kraujyje ir sumažina alkio ir nusilpimo jausmą. Cukraus lygis kraujyje vėl kyla, o su juo kyla ir insulino lygis.

Toks ciklas kartojasi kelis kartus per dieną ir sukelia priklausomybę nuo paprastųjų angliavandenių.

Pusryčiai, kuriuose gausu angliavandenių, sukelia priklausomybę nuo angliavandenių, nusilpnina ir perkrauna kasą ir galiausiai sukelia cukraligę.(gal todėl  ši liga taip jaunėja ir plinta ...) Cukrus kraujyje kenkia kraujagyslėms, o insulinas, šalindamas jį, didina svorį. O dėl visko kalti neteisingi pusryčiai arba jų nebuvimas.

Visai neseniai kompanija „Herbalife“ parengė sveikus pusryčius, sudarytus iš trijų produktų: aloe sulčių, kokteilio ir Termojetics arbatos . Šie sveiki pusryčiai patenkina visus tris reikalavimus:

  • Aprūpina organizmą visais maistingaisiais elementais
  • Suteikia energijos, kurios šaltinis yra baltymai, o ne angliavandeniai.
  • Išsaugo normalų cukraus lygį kraujyje ir užkerta kelią insulino pagaminimui.

Sveiki pusryčiai pagerina maistingųjų elementų įsisavinimą, valo žarnyną ir palaiko vandens balansą visą dieną. Vandens vartojimas ypač svarbus! Pabandykite bent vieną mėnesį pakeisti savo pusryčius ir pamatysite, kaip keisitės Jūs ir Jūsų savijauta! 

Dietologė, endokrinologė Ala Šilina apie subalansuotus pusryčius.

Grupuoti:
Batonėliai "Formulė 1 Express"
Batonėliai "Formulė 1 Express"
Batonėlis
Plačiau
5 iš 5 žvaigždučių!
Tirpusis žolelių gėrimas "Termojetics"
Tirpusis žolelių gėrimas "Termojetics"
Milteliai
Plačiau
Kokteilis "Formulė 1"
Kokteilis "Formulė 1"
Milteliai
Plačiau
Alavijų ir mango gėrimo koncentratas
Alavijų ir mango gėrimo koncentratas
Gėrimas
Plačiau
Smart Plaktuvas
Smart Plaktuvas
Plaktuvas
Plačiau