Bendraukime SKYPE

Sustiprinti kraujotakos sistemą

Jums skauda galvą ir svyruoja kraujo spaudimas?

 

Senstant kraujagyslės nustoja reaguoti į išorinio spaudimo pokyčius ir stresus, jos praranda elastingumą.

Siekiant išsaugoti širdį bei kraujagysles ir turėti normalų kraujo spaudimą, jūsų kasdieniniame racione būtinai turi būti produktų, kuriuose gausu kalcio, azoto oksidų, vitaminų ir polinesočiųjų riebiųjų rūgščių Omega–3.

Kai tik riebalai Omega–3 patenka į organizmą, jie veikia ląstelių struktūrą ir aktyvumą. Tad gerina širdies, smegenų, akių ir kraujagyslių veiklą, sumažina kenksmingo cholesterino lygį. Šie riebalai gali daryti priešuždegiminį efektą ir yra puikūs oksidantai.

Riebiųjų rūgščių Omega–3 ir Omega–6 trūkumas tampa viena iš lėtinių susirgimų, tokių kaip hipertonija, širdies ligos ir diabetas, priežasčių. Suaugusio žmogaus racione riebalų Omega–3 vartojimas sudaro tik 50–80% gyvybiškai svarbaus kiekio. Todėl taip svarbu žinoti, kokiuose produktuose yra šių paslaptingų riebalų Omega–3. Ir nors šios riebiosios rūgštys Omega–3 ir Omega–6 yra nepakeičiami organizmo gyvybingumui, pats organizmas jų gaminti negali. Štai kodėl taip būtina jas vartoti. Omega–3 geras šaltinis yra sardinės, lašiša, upėtakis, skumbrė, ungurys ir tunas. Faktiškai bet kurie žuvų taukai yra puikus riebalų šaltinis, turintis Omega–3. Riebiųjų rūgščių Omega–6 neblogas šaltinis yra lino sėklų aliejus . Tačiau ne visada įmanoma valgyti šiuos produktus kasdien, tuo labiau įsigyti juos kokybiškus ir šviežius.

Paprasčiausias ir prieinamiausias kiekvienam būdas papildyti šių gyvybiškai svarbių medžiagų deficitą – tai vartoti natūralius aukštos kokybės biopapildus. Kompanija „Herbalife“ parengė biopapildus, kurie stiprina širdį ir kraujagysles.

Tai yra Herbalifeline“, kurio trys kapsulės patenkina paros Omega–3poreikį. Jis pastiprina imuninę bei širdies ir kraujagyslių sistemą ir turi priešuždegiminių savybių.

Grupuoti:
Herbalifeline
Herbalifeline
Kapsulės
Plačiau
"RoseOx"
"RoseOx"
Tabletės
Plačiau
Kokteilis "Formulė 1"
Kokteilis "Formulė 1"
Milteliai
Plačiau
Multivitaminų kompleksas "Formulė 2"
Multivitaminų kompleksas "Formulė 2"
Tabletės
Plačiau
Skaidulos ir žolelės (Fiber&Herbs)
Skaidulos ir žolelės (Fiber&Herbs)
Tabletės
Plačiau