Bendraukime SKYPE

Pagerinti virškinimą

Jums trūksta energijos? Jus kankina nuovargis? Jums dažnai skauda galvą ir jūs susierzinate dėl menkniekių? Jūsų žarnynas streikuoja ir jums netgi tenka vartoti vidurius laisvinančius vaistus?


Kas atsitinka, kai žarnyne susikaupia šlakų?

  • Sutrinka medžiagų apykaita.
  • Sutrinka ląstelinis kvėpavimas. Šlakai apsupa ląstelę ir ji pradeda dusti.
  • Sutrinka baltymų, fermentų ir kitų organizmo funkcijų reguliatorių sintezė.
  • Blogėja maistingųjų medžiagų, ypač vitaminų ir mikroelementų, įsiurbimas. Todėl organizme gali būti jaučiamas jų nepakankamumas netgi vartojant  pakankamą kiekį.
  • Žymiai sumažėja vaistų poveikis. Todėl gydytojas paskiria dideles dozes arba keletą preparatų. O juk daugybė vaistų nėra naudingi organizmui. Žinokite: jeigu vaistai neveikia, tai ne visada yra kalti jie arba gydytojas.
  • Nusilpsta imunitetas. Sudaromos palankios sąlygos patogeninei florai atsirasti.

Padėkite sau – šlakų ir toksinų iš organizmo valymas leis jums pilnavertiškai gyventi ir nejausti diskomforto. Minkštas organizmo valymas natūraliais produktais „Herbalife“ leis jums neskausmingai ir efektyviai susidoroti su šiais uždaviniais. Aktyvizuota ląsteliena, patekdamas į skrandį ir žarnyną, įsiurbia ir pašalina iš organizmo šlakus, toksinus, riebalus. Be to, reguliuoja žarnyno veiklą, pagerina peristaltiką. Kokteilis Formulė 1“ unikalios sudėties dėka yra idealus „fitnesas skrandžiui“ ir sudaro palankias sąlygas natūraliam žarnyno valymui, pagerina virškinimą. Augalinis koncentratas „Aloe Verа“, visiems žinomo augalo Aloe Vera ir ramunės pagrindu, aprūpina organizmą reikiama drėgme, padeda atlikti žarnyno gilų valymą ir normalizuoti virškinimą. Geras virškinimas, organizmo valymo dėka, leis jums pamiršti apie galvos skausmus, lėtinį nuovargį ir vidurius laisvinančius vaistus. Būkite sveiki ir grąžinkite normalų gyvenimo suvokimą visomis jo spalvomis. Ir svarbu nepamirškite į savo kasdieninio maisto racioną įtraukti daugiau "gyvo" neapadoroto maisto - jame gausu ląstelienos.

Tačiau taip pat svarbu nepersistengti - neprivalgykite iškart daug koncentruotos ląstelienos turinčio maisto (pvz sėlenų), nes jūsų virškinimo sistema neturės laiko prisitaikyti, ir jums, ko gero, ims pūsti vidurius, pajusite pilvo spazmus. Taip pat vartojant ląsteliena svarbu aktyvus gyvenimo būdas bei didesnis vandens vartojamas kiekis. Kodėl? ląsteliena iš aplinkinių kraujagyslių įsiurbia vandenį ir taip suminkština išmatas bei padidina jų tūrį, taip skatindama lengviau judėti žarnynu. Ląsteliena sušvelnina ir maistingų medžiagų absorbciją, iš žarnų į kraują. Dėl jos poveikio pasisavinama mažiau suvirškintų riebalų. Vidutiniškai per dieną reikėtų gauti 25-35 g ląstelienos, bet daugelis mūsų vargiai gauname pusę normos.


Grupuoti:
Batonėliai "Formulė 1 Express"
Batonėliai "Formulė 1 Express"
Batonėlis
Plačiau
5 iš 5 žvaigždučių!
Multivitaminų kompleksas "Formulė 2"
Multivitaminų kompleksas "Formulė 2"
Tabletės
Plačiau
Baltymų milteliai "Formulė 3"
Baltymų milteliai "Formulė 3"
Milteliai
Plačiau
Fibrebond
Fibrebond
Tabletės
Plačiau
Kokteilis "Formulė 1"
Kokteilis "Formulė 1"
Milteliai
Plačiau
Florafibre
Florafibre
Tabletės
Plačiau
Alavijų ir mango gėrimo koncentratas
Alavijų ir mango gėrimo koncentratas
Gėrimas
Plačiau
Pomidorų sriuba gurmanams
Pomidorų sriuba gurmanams
Sriuba, milteliai
Plačiau
Skaidulos ir žolelės (Fiber&Herbs)
Skaidulos ir žolelės (Fiber&Herbs)
Tabletės
Plačiau