Bendraukime SKYPE

Svorio priauginimas

Idėja priaugti svorio jums buvo neišpildoma svajonė? Jūs nesiskundžiate apetitu, tačiau nepriaugate nė gramo? Jūs nežinote, kaip galima greitai priaugti raumenų masės? Jūs teisūs – priaugti svorio yra daug sudėtingiau nei jį numesti!

Liesumas – ne visada yra liga. Tačiau stiprus sulysimas gali susilpninti imunitetą, sumažinti gyvybinę energiją, sukelti nervingumą ir nemigą, pabloginti apetitą ir išprovokuoti depresiją, bendrą negalią ir psichinį nestabilumą. Audinių nusilpimą gali lydėti priešlaikinis senėjimas pradėti slinkti plaukai ir kristi dantys, tapti trapūs kaulai, sumažėti seksualinė energija. Liesumas gali būti laikomas liga tik tuo atveju, jeigu svoris žymiai nukritęs ir sudaro sąlygas širdies, kepenų, kraujagyslių veiklos sutrikimui, tuberkuliozei ir kitoms ligoms atsirasti.

Kompanija „Herbalife“ parengė svorio priaugimo programą, kuri leis jums ne tik priaugti svorio ir raumenų, bet ir suformuoti gražią figūrą. Produktai, kurių sudėtyje didelis baltymų (proteino) kiekis – tai aktualios problemos novatoriškas sprendimo būdas.

Baltymai (proteinas) – tai mūsų organizmo pagrindinė kuriamoji medžiaga. Jie atlieka labai daug funkcijų: katalitinę funkciją – tai fermentai, dalyvaujantys cheminėse reakcijose, struktūrinę funkciją – tai kolagenas, elastinas, kerotinas; apsauginę funkciją, reguliacinę funkciją, transportinę, receptinę, apsauginę ir motorinę funkciją. Dalyvauja medžiagų apykaitoje.

Mūsų maiste turi būti pakankamas baltymų (proteino) kiekis, kad visi organizmo procesai vyktų tinkamai. Jeigu baltymų (proteino) nepakaks, tai pirmiausia pakenks raumenims, o kartu ir širdžiai. Kadangi baltymai iš maisto įsisavinami pakankamai blogai, mes siūlome kitą sprendimą: įdėti į maistą grynųjų baltymų (proteino). Individualus baltymų (proteino) kiekis apskaičiuojamas kiekvienam žmogui. Baltyminis mišinys Formulė 3 – tai aukštos kokybės sojos ir išrūgų baltymų mišinys, kurį organizmas gerai įsisavina. 

Jei žmogus nori priaugti svorio, atsigauti po išsekimo, tai valgydamas pagal specialią programą jis gali lengvai išspręsti šį klausimą. Baltymų (proteino) galima įdėti į bet kuriuos skystus patiekalus, tik ne į karštus. Geriausia papildyti kokteilį Formulė 1 – specializuotą penkių puikių skonių maisto produktą. Į kokteilį pagal pasirinkimą galima įdėti vaisių, riešutų. Valgant tokį desertą tris kartus per dieną, jums pavyks priaugti raumenų masės.  Be abejo auginant raumenų masę svarbu ir fizinis aktyvumas.

Baltyminiame kokteilyje yra visas maistingųjų medžiagų, vitaminų, mineralų ir mikroelementų, kurie mums reikalingi kiekvieną dieną, kompleksas. Jūs pamiršite didžiules porcijas ir nustosite plėsti savo skrandį. Susisiekite su manimi ir aptarkite savo individualią svorio priaugimo programą.


Grupuoti:
Batonėliai "Formulė 1 Express"
Batonėliai "Formulė 1 Express"
Batonėlis
Plačiau
5 iš 5 žvaigždučių!
Multivitaminų kompleksas "Formulė 2"
Multivitaminų kompleksas "Formulė 2"
Tabletės
Plačiau
Baltymų milteliai "Formulė 3"
Baltymų milteliai "Formulė 3"
Milteliai
Plačiau
Kokteilis "Formulė 1"
Kokteilis "Formulė 1"
Milteliai
Plačiau
Pomidorų sriuba gurmanams
Pomidorų sriuba gurmanams
Sriuba, milteliai
Plačiau
Svorio reguliavimo programa
Svorio reguliavimo programa
Programa
Plačiau
Skaidulos ir žolelės (Fiber&Herbs)
Skaidulos ir žolelės (Fiber&Herbs)
Tabletės
Plačiau