Bendraukime SKYPE

"RoseOx"

"RoseOx"
Spustelėkite, kad padidinti

Turite klausimų? Klauskite konsultanto!

„RoseOx“ –antioksidantas, stiprinantis imuninę sistemą. Jo pagrindas – specialiu metodu apdorotas rozmarino ekstraktas.

„RoseOx“ – tai produktas, ne tik neutralizuojantis radikalus (pristabdydamas oksidacijos procesą), bet ir sudarantis palankias sąlygas kitų antioksidantų, turinčių ilgesnį ir stipresnį poveikį, reprodukcijai organizme.

Laisvieji radikalai labai kenkia intraląstelinėms struktūroms. Laisvųjų radikalų atsiradimo organizme pagrindinės priežastys: bloga mityba, daugelio mineralų ir vitaminų trukumas, kenksmingi įpročiai (pavyzdžiui, rūkymas), taip pat toksinės medžiagos, kurių yra labai daug aplinkoje. Mūsų dieta, deja, ne visada yra turininga antioksidantais. Neteisingas produktų saugojimas, senas derlius, ilgas vaisių ir daržovių apdorojimo procesas sukelia jų antioksidacinių savybių sumažėjimą.

„RoseOx“ pagerina bendrą organizmo būklę, padeda stiprinti imunitetą, sumažina infekcijų patekimo riziką ir užkerta kelią priešlaikiniam ląstelių senėjimui.

Pagrindinės savybės

• Regeneruoja ir aktyvuoja kitus antioksidantus Produktas turi kaskadinį efektą. Jis ne tik pats neutralizuoja laisvuosius radikalus, bet ir sudaro palankias sąlygas kitų antioksidantų, turinčių ilgesnį ir stipresnį poveikį, reprodukcijai organizme. Pavyzdžiui, suaktyvina vitaminą E, kuris pats savaime tokios savybės neturi.

• Imuniteto stiprinimas Produkte yra rozmarino ekstrakto, kuris turi unikalias antioksidacines savybes, padedančias stiprinti imunitetą.

• Papildomas kalcio šaltinis 1 tabletė atstoja 18% kalcio paros poreikio.

Maistingosios savybės

Porcija: 1250 mg; 

Porcijų kiekis: 30; 

1 tabletėje yra

Šalavijų lapų 5 mg
Gvazdikų 5 mg
Kalcio (karbonatas) 140 mg
Rozmarino ekstrakto 500 mg
Kryžmažiedžių šeimynos daržovių ekstrakt 50 mg
Kurkumos ekstrakto 50 mg
Pomidorų koncentrato 10 mg

 

 

 

 

 

 

Pagrindinių komponentų savybės 

• Rozmarinas – Rozmarinas turi gyvybiškai svarbių mineralų – geležies, magnio, fosforo, kalio, natrio ir cinko. Tai daugiau nei 12 antioksidantų rūšių, įtraukiant ir stipriausią – rozmarino rūgštį, šaltinis.

• Kalcis – Šio mineralo žmogaus organizme yra daugiausia, negaminamas organizmo, jo galima gauti tik kartu su maistu. Ypač daug kalcio reikia pagyvenusiems žmonėms, moterims nėštumo, žindymo metu arba klimakteriniu periodu. Kalcis yra būtinas nervų sistemai ir tinkamai raumenų veiklai, jis stiprina skeleto struktūrą, užtikrina dantų ir nagų sveikatą.

Vartojimas

Suaugusiesiems ir vaikams, vyresniems nei 14 metų, po 1 tabletę per dieną valgant.

Parašykite atsiliepimą
Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:

Šis produktas neturi papildomų iliustracijų.