Bendraukime SKYPE

Florafibre

Florafibre
Spustelėkite, kad padidinti

Turite klausimų? Klauskite konsultanto!

Florafiber – tai gerųjų bakterijų Lactobacillus Acidophilus ir maistinių skaidulų kompleksas. Lactobacillus Acidophilus – tai mikroskopiniai organizmai,virškinimo sistemos floros gamtinė sudedamoji dalis. Jos tikslas - pašalinti „blogųjų“ bakterijų,virusų, grybelių, mielinių grybelių ir toksinų keliamą grėsmę. Šios bakterijos, vadinamos „gerosiomis“ bakterijomis, gerina virškinimo sistemos darbą. O taip pat iš sunaudojamų produktų ekstraguoja būtinąsias organizmui medžiagas. Florafiber sudėtyje yra ląsteliena, kuri kartu su „gerosiomis“ bakterijomis palaiko žarnyne balansą.

Pagrindinių sudedamųjų medžiagų savybės:

*Lactobacillus Acidophilus – padidina organizmo galias slopinti patogeninius mikroorganizmus ir padeda palaikyti imuninę sistemą. Jis natūraliai ir teigiamai veikia žarnyno darbą. Lactobacillus Acidophilus yra aptinkamas gamtiniuose-fermentiniuose produktuose (pvz. Jogurte, raugintuose kopūstuose ir pan.)

* Celiuliozė – sudėtiniai angliavandeniai „ląsteliena“. Kadangi skrandžio sultys jos apdoroti neįstengia, todėl ji padeda pašalinti maisto likučius iš virškinimo sistemos.

*Smėlinio gysločio sėklų sėlenos – fitoterapeutų nuomone, šis augalas turi daugiausiai natūralios ląstelienos.

*Obuolių pektinas – geras tirpios ląstelienos šaltinis.

Vartojimas

Vartojamos kaip maisto papildas prie Jūsų kasdieninės mitybos nuo vienos iki dviejų tablečių tris kartus per dieną užsigeriant pilna stikline vandens, geriausia pusvalandį prieš valgį.

Parašykite atsiliepimą
Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:

Šis produktas neturi papildomų iliustracijų.