Apie mane

Vaida Pavilonytė

Tiek savo mintimis, tiek veiksmais mes galime ir griauti, ir kurti.
Linkiu, kad būtume savo gyvenimo kūrėjai!

Esu Vaida, sveikos gyvensenos klubo „Man gerai“ įkūrėja. Iš prigimties ištikima vietoms, kuriose yra gerai. Net sveikos gyvensenos klubo pavadinimas kilo iš paprasto atsakymo į draugų nuolat užduodamą klausimą: „Kam tu geri tuos kokteilius bei vitaminus?“ Aš visuomet atsakydavau: „Man gerai“.

Herbalife Nutrition“ gyvuoja jau 40 metų, 23-ejus esu klientė, nepriklausoma partnerė. Po nėštumo pačiai teko lieknėti – atsikračiau 18 kg antsvorio ir šį rezultatą išlaikau jau dešimt metų. Domėtis mityba ir sveika gyvensena paskatino mano savijauta ir sveikata dar studijų metais, kai universitete mokiausi cheminės technologijos.

Iš prigimties esu žmogus, visa širdimi neriantis į darbą, meilę, mokslus, veiklą, knygą, filmą taip, kad pamirštu ir režimą, ir poilsį, ir maistą. Ne kartą teko sustoti ir prisiminti save, o tos stotelės nėra tokios nekaltos. Dabar drąsiai galiu pasakyti, kad subalansuota mityba, fizinis aktyvumas ir poilsio režimas – tai mūsų geros savijautos ir sveikatos pamatas.

Man tobulėjimas, nuolatinis mokymasis yra ypač svarbi ne tik mitybos, bet ir asmeninio gyvenimo dalis. O būtent šių galimybių – tiek palaikyti pokyčių kelyje klientus, tiek padėti augti naujiems komandos nariams – ir suteikia veikla kompanijoje „Herbalife Nutrition“. Džiaugiuosi, kad mane supa tikrai daug gerų patikimų „Herbalife Nutrition“ komandos žmonių ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Būtent tai ir padeda kurti geriausią mano pačios versiją.

O Jūs žinote geriausią savo versiją? Parašykite man ir prisijunkite prie mano suburtos bendraminčių komandos kaip klientas arba nepriklausomas partneris.

Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping