Tapkite nepriklausomu partneriu ir gaukite 25% nuolaidą

Tapti nepriklausomu Herbalife Nutrition partneriu galima dėl daugelio priežasčių, tokių kaip produktų įsigijimas didmeninėmis kainomis asmeniniam naudojimui, noras užsiimti Herbalife Nutrition verslu ar tik domėjimasis papildomomis pajamomis. Nesvarbu kurią iš jų pasirinksite jūs, mūsų komanda džiaugsis, kad prisijungėte prie šaunios Herbalife Nutrition partnerių bendruomenės.

Kodėl verta įsigyti Herbalife nepriklausomo partnerio rinkinį?

  • Nepriklausomo partnerio rinkinys suteiks jums galimybę tapti kompanijos nepriklausomu partneriu ir iškart (po paraiškos užpildymo) naudotis net 25% nuolaida visoms prekėms
  • Dalyvauti lojalumo programose,  kompanijos organizuojamuose mitybos ekspertų mokymuose bei kituose partneriams skirtuose mokymuose apie mitybą, fizinį aktyvumą, veido priežiūrą (daug naudingų įrašų rasite jau savo paskyroje)
  • Įsigijusiems rinkinį suteikiamas unikalus partnerio ID numeris. Užpildysite on-line registracijos paraišką ir susikursite asmeninę paskyrą internetiniame Herbalife kompanijos puslapyje, tetruksite vos 10 minučių ( prieš registraciją labai svarbu susiekti su manimi asmeniškai, atsiųsiu registracijos nuorodą bei papildomus duomenis).
  • Kaupdami taškus už įsigytus produktus, turėsite galimybę pasiekti ir didesnius nuolaidų dydžius produktams: 35%, 42%, 50%
  • O svarbiausia visada turėsite savo mentorių (t.y. mane jeigu jungiatės prie mūsų komandos), kuris padės eiti šiuo keliu: siekti asmeninių geros savijautos rezultatų ar vystyti verslą

Herbalife nepriklausomų partnerių bei  klientų  suburta bendruomenė tikrai didelė ir sukaupta patirtis tikrai pravers kiekvienam, tad mielai kviečiame prisijungti! 

Nėra jokių įsipareigojimų

Tikriausiai sunku patikėti tokiomis puikiomis galimybėmis, tačiau noriu Jus nuraminti, kad:

  • Nesate įpareigoti atlikti jokių privalomų pirkimų kas mėnesį. Įsigykite tik tuos produktus, kurie jums reikalingi;
  • Nepriklausomi Herbalife partneriai neprivalo vystyti verslo, prekiauti produktais. Galima produktus įsigyti savo ar savo artimųjų poreikiams.
  • Nėra jokių paslėptų įsipareigojimų.  Jūsų paraiška būti nepriklausomu partneriu galioja vienerius metus, jeigu nuspręsti pratęsti  – metinis 9,93 Eur partnerio (25%,35%,42%) mokestis ir prievolė laikytis Herbalife nepriklausomų partnerių elgesio kodekso, kuris galioja visiems nepriklausomiems partneriams.

Kodėl Herbalife Nutrition?

Esu įsitikinusi, kad mokslu pagrįsti produktai yra geriausi, o Herbalife Nutrition verslo galimybė neprilygstama tiesioginės prekybos srityje.  Asmeniškai tuo įsitikinau nes produktais mėgaujuosi jau daugiau nei 25 metus ir verslą vystau jau dešimtmetis. Drąsiai galiu teigti, jog mano pomėgis virto sėkmingu verslu!

Kaip tapti Herbalife nepriklausomu partneriu?

Norintiems tapti Herbalife nepriklausomu partneriu reikia užpildyti on-line registraciją. Pildymo instrukciją rasite čia.
Jeigu iškilo klausimų – kreipkitės mielai atsakysiu elektroniniu paštu ar telefonu +370 657 77035.

Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping