Receptai

Šokoladiniai saldainiai

Mėgstate saldainius?
 
Štai Jums puiki idėja, kaip greitai pasigaminti saldainių, kuriais dėl puikios išvaizdos galėsite pavaišinti ir netikėtai užsukusius svečius.
Ir jokios nuodėmės! Tokiais gardėsiais galite mėgautis net lieknėdami – sudėtis subalansuota – skonis irgi!

Šokoladinis braunis

Šokoladinis braunis neretai patraukia mūsų akį parduotuvių vitrinose, tačiau bandome jam atsispirti dėl riebumo ir didelio cukraus kiekio. Nemažas kalorijų kiekis išlieka ir šioje versijoje, todėl nepadauginkite, tačiau prie kavos pasivaišinkite be kaltės jausmo!

Glaistyti varškės sūreliai

Parduotuvėse randami sūreliai neretai turi didelius kiekius pridėtinio cukraus ir mažai naudingų medžiagų. Su šiuo receptu namuose pasigaminsite ne tik skanius, bet ir subalansuotai mitybai tinkančius sūrelius!

Obuolių pyragas Kitaip

Herbalife Nutrition kompanijos sukurti baltyminiai Formula 1 kokteiliai yra puiki alternatyva miltams. Keli šaukštai kokteilio ne tik suteiks saldumo, tačiau taip pat papildys pusryčius naudingais baltymais, mineralais ir vitaminais.

Saldainiai – išteisinti!

Nusiraminkite, į subalansuotą mitybą galima įtraukti ir saldainius! Žinoma, ne bet kokius, o namų gamybos, paruoštus įtraukiant subalansuotus Herbalife Nutrition produktus.

Kokosiniai varškės saldainiai

Gražiai atrodantį maistą valgyti traukia labiau. Gal dėl to visame pasaulyje tokie populiarūs Raffaelo saldainiai? Kad lengviau jiems atsispirtume, siūlome pasigaminti savo, subalansuotą, šių saldainių versiją, kuri puikiai tiks kaip saldus užkandis.

Shopping cart
There are no products in the cart!
Continue shopping