Elektroninės parduotuvės taisyklės

Apmokėjimas

 1. Klientas atsiskaito už savo užsakytas prekes elektroninėje Parduotuvėje per OPay mokėjimo sistemą.
 2. Klientas įgyja teisę reikšti pretenzijas dėl prekių pristatymo terminų pažeidimo praėjus 7 darbo dienoms nuo pinigų gavimo pardavėjui, kadangi pagal Kliento užsakymą prekių siuntinys pradedamas formuoti tik Pardavėjui gavus apmokėjimą už prekes.

Prekių pristatymas

 1. Pardavėjas deklaruoja standartinį 2 – 3 darbo dienų prekių pristatymo terminą, tačiau dėl siuntų tarnybų užimtumo, prekės gali būti pristatomos ir per ilgesnį terminą. Tuo atveju jeigu yra nesklandumų su pristatymu, Pardavėjas įsipareigoja susisiekti su Klientu ir rasti geriausią sprendimą.
 2. Klientas įsipareigoja atkreipti dėmesį į nurodytą pristatymo terminą, bei vėlavimo galimybes ir kreiptis į Pardavėją tuo atveju, jeigu praėjo 7 darbo dienos nuo apmokėjimo už prekes.
 3. Klientas įsipareigoja, užsakydamas prekes, nurodyti prekių pristatymo vietą, vardą pavardę, kontaktinį telefono numerį bei el.paštą. Klientas atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Klientas pateikė netikslius duomenis registracijos formoje, pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.
 4. Klientas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, nurodo prekes priimančio asmens  duomenis nurodytus 3 punkte. Jei prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis Kliento pateiktais duomenimis, Klientas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
 5. Prekės, užsakytos šioje elektroninėje Parduotuvėje, pristatomos šiais būdais:

a) Paštomatai Lietuvoje: DPD, Omniva, LPExpress
b) Greitas pristatymas VILNIUJE arba prekių atsiėmimas – suderintas individualiai.

 1. Tais atvejais, kai priėmus prekes Klientas pastebi, jog siuntoje nėra tinkamos prekės arba siunta apgadinta Klientas privalo nedelsiant informuoti apie tai Pardavėją.

Prekių grąžinimas

 1. Perkant elektroninėje parduotuvėje mangerai.lt, kiekvienai nupirktai tinkamos kokybės prekei suteikiama 30 dienų grąžinimo garantija.
 2. Jeigu nesate patenkinti Jums pristatytų prekių kokybe ir norite jas grąžinti, pakeisti arba yra pristatytos ne visos ar ne tos prekės, kurios buvo užsakytos, kreipkitės el. paštu uzsakymai@mangerai.lt arba telefonu +370 657 77035.
  Internetinėje parduotuvėje mangerai.lt prekės keičiamos ar grąžinamos iš anksto suderinus prekių atsiėmimo laiką ir vietą.
 3. Norėdami grąžinti įsigytą prekę.
  Pirkėjas turi paaiškinti ir pagrįsti  grąžinimo priežastį ir pateikti prekių įsigyjimo  dokumentus, prekių nuotraukas.

3.1. Jei grąžinama tinkamos kokybės prekė. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta iš pardavėjo, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą ir kitus prekės priklausinius. Už pilną grąžinamos prekės komplektavimą ir supakavimą atsako pirkėjas.  Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.), vartojamųjų savybių ir negali būti naudotos. Grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.

3.2 Jeigu grąžinama prekė buvo naudota, labai svarbu, kad nebūtų pažeistos ženklinimo etiketės, prekė privalo būti originalioje pakuotėje, etiketė bei pakuotė nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Pardavėjui gavus grąžintinas prekes,dokumentus jos yra įvertinamos ir neradus jokių neatitikimų, pirkėjui grąžinama už prekes sumokėta pinigų suma arba išsiunčiamos kitos prekės, prekių keitimo išlaidas apmoka Pardavėjas.

Geranoriškas bendradarbiavimas išsprendžia visus iškilusius nesklandumus.

 1. Kiekvienai prekei suteikiama tiekėjo garantija gamybiniam brokui ir kitiems defektams nesusijusiems su normaliu prekės naudojimu ir aplinkos poveikiu. Kiekvienos prekės garantijos laiką galite rasti prekių aprašyme.
 2. Pardavėjas įsipareigoja ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo vartotojo prašymo gavimo dienos pateikti vartotojui rašytinį atsakymą.
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping