Subalansuota mityba

Įvairesnė subalansuota mityba

Subalansuota mityba  tai maisto racionas, kuris užtikrina organizmui visas būtinąsias maistines medžiagas: baltymus, angliavandenius, riebalus, mineralus, vitaminus bei vandenį. Labai svarbu ne tik subalansuotai maitintis, bet ir gerti vandenį bei būti fiziškai aktyviam. Vanduo žmogui gyvybiškai svarbus! Visi organizmo procesai vyksta vandens terpėje. Geriant mažai vandens ir judant nedaug sulėtėja medžiagų apykaita. O judėti dar nereiškia, kad privaloma pirkti abonementą į sporto klubą.

Kasdienė žmogaus mityba turi būti įvairi, kad užtikrintų organizmui reikiamų medžiagų įvairovę. Tačiau netgi maitinantis, atrodo, nepriekaištingai, reguliariai, įvairiai, su maistu patenka mažai to, ko reikėtų žmogaus organizmui (vitaminų, mineralų, ląstelienos, baltymų, omega 3 riebiųjų rūgščių ir t. t.), ir netgi labai daug, ko nereikia (sočiųjų riebalų, transriebalų, rafinuotų grūdų produktų, cukraus ir kitų paprastųjų angliavandenių, dažiklių, konservantų ir pan.). Taip yra dėl pastaruoju metu jau garsiai diskutuojamų ekologinių problemų, dirvožemio nualinimo bei išplėtotos maisto pramonės, kuriai labai svarbu atpiginti gamybinę vertę ir pailginti produkto galiojimą.

Valgant ir nestebint maistinės vertės, geriant mažai vandens, gyvenant neaktyvai ar laikantis drastiškų dietų sutrinka medžiagų apykaita, išsibalansuoja daug vidinių procesų. Taip atsiranda jau daugumai, atrodytų, įprastas rytinis nuovargis, nuotaikų kaita, neatsparumas stresui, dažnos peršalimo ligos, pilvo pūtimas, sutrikęs tuštinimasis, antsvoris, o vėliau ir sveikatos rūpesčių. Subalansavę mitybą ir įtraukę į ją mokslo sukurtus funkcinius „Herbalife Nutrition“ mitybos produktus bei biopapildus, kurie papildo šiandienį skurdų ir nereguliarų maisto racioną, galime išlaikyti gerą savijautą. Juk rūpintis savo sveikata reikia tada, kai ją turime, o ne tada, kai prarandame. 

Laikytis paros ritmo ir mitybos režimo, daugiau judėti, gerti vandens, pozityviai mąstyti ir kas rytą sakyti MAN GERAI!

Norite pokyčių? Viskas prasideda galvoje. Jeigu aplankė mintis „Noriu jaustis geriau“, tai jau daug reiškia! Sunku vieniems? Prisijunkite prie pokyčių grupės ar individualios pokyčių programos, nes kartu su grupe ar konsultantu – efektyviau!

Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping