Kodėl „Herbalife Nutrition“?

„Herbalife Nutrition“ mitybos produktai yra neatsiejama mano mitybos raciono dalis jau daugiau nei 23 metai. Tai – daugiau nei tiesiog sveika mityba, tai yra išmanioji (smart) subalansuota mityba, kuri padeda kasdien išlaikyti gerą savijautą ir puikų darbingumą. Visi norime jaustis gerai ir nuveikti daugiau, o mūsų kasdienė mityba turi didžiulės įtakos tiek sveikatai, tiek gyvenimo kokybei. Populiarios dietos nei antsvorio, nei savijautos problemų neišsprendžia, nes tai – tik laikini trumpalaikiai sprendimai.

Herbalife pažangioji svorio mažinimo programa

„Herbalife Nutrition“pagrindas – mitybos mokslas. Tai yra pasaulyje pirmaujantis prekės ženklas. Sėkmė slypi produktų kokybėje: nuo atsakingai auginamos žaliavos, sudedamųjų dalių iki vartoti pagaminto produkto.

Klinikinio tyrimo rezultatai patvirtina, kad svorio mažinimo programa, kai vartojami „Herbalife Nutrition“ produktai (baltyminis kokteilis „Formula 1“ ir baltyminis mišinys „Formula 3“), yra efektyvesnė, palyginti su įprasta mažo kaloringumo dieta. Šie produktai padeda pasiekti geresnių lieknėjimo rezultatų, nes antsvoris mažinamas iš riebalų atsargų, o ne raumenų masės.

Svarbiausia, jog tai yra taip skanu ir patogu, be to, palengvina kasdienį galvosūkį „ką valgyti?“, ypač užimtam žmogui. Dažnai pajuokauju, kad tai – darboholikų maistas, nes norint išlaikyti gerą savijautą ir nuveikti daugiau reikia atitinkamai ir maitintis. Juk dabar Jūs turbūt neįsivaizduojate gyvenimo be smart telefono, aš jau nebeįsivaizduoju ir be smart mitybos.

Nuo ko pradėti? Pusryčiai – svarbiausia dienos dalis, juk kaip pradėsi dieną, tokia ji ir bus. Užsiregistruokite į lieknėjimo maratoną ir išbandykite subalansuotų pusryčių programą

Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping