užkandžiai

Glaistyti varškės sūreliai

Glaistyti varškės sūreliai

Sūreliai – lietuvių pamėgtas ir neretai sveiku užkandžiu laikomas desertas. Tačiau parduotuvėse randami sūreliai neretai turi didelius kiekius pridėtinio cukraus ir mažai naudingų medžiagų. Su šiuo receptu namuose pasigaminsite ne tik skanius, bet ir subalansuotai mitybai tinkančius sūrelius!

Vafliai kaip obuolių pyragas

Obuolių pyragas Kitaip

Ramiais savaitgalio rytais esame įpratę save palepinti blynais ar vafliais. Tačiau neretai tokie kepiniai pasižymi ne pakankamu baltymų kiekiu, o aukštu glikemijos indeksu, nes naudojami paprasti miltai.
Herbalife Nutrition kompanijos sukurti baltyminiai Formula 1 kokteiliai yra puiki alternatyva miltams. Keli šaukštai kokteilio ne tik suteiks saldumo, tačiau taip pat papildys pusryčius naudingais baltymais, mineralais ir vitaminais. Nors kai kurie kokteilyje esantys vitaminai yra jautrūs aukštai temperatūrai, ši alternatyva vis tiek yra tinkamesnė.

Saldainiai – išteisinti!

Saldainiai

Nusiraminkite, į subalansuotą mitybą galima įtraukti ir saldainius! Žinoma, ne bet kokius, o namų gamybos, paruoštus įtraukiant subalansuotus Herbalife Nutrition produktus.

Mėgaukitės saldainiais be kaltės jausmo. Vaišinkite draugus ir skleiskite žinią, jog subalansuotai maitinantis galite mėgautis viskuo!

Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping